Tworzenie stron www Świętochłowice

Pokaż się
z najlepszej strony!

Wybierz pakiet dla Ciebie!

Świętochłowice – tworzenie stron internetowych

Kompleksowym tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od wielu lat. Potwierdzeniem naszych umiejętności w tym zakresie są setki realizacji i zadowolonych klientów. Powierzając nam budowę swojej witryny firmowej, możesz być pewny, że spełni ona swoje najważniejsze zadnie – przysporzy Ci nowych klientów. Przed rozpoczęciem prac projektowych i programistycznych opracowujemy koncepcje strony. Plan jej funkcjonalności i układu treści powstanie na podstawie analizy stron konkurencji, potrzeb odbiorców należących do Twojej grupy docelowej oraz Twoich celów biznesowych. Przygotowując projekt graficzny, dbamy nie tylko o to, aby był nowoczesny, ale także nawiązywał stylistyką do branży, w której działasz oraz do ogólnej identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Wszystkie nasze strony, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii programowania, są przyjazne dla przeglądarek. Optymalizacja pod kątem SEO oraz responsywność pomagają w osiągnięciu wyższych pozycji w wyszukiwarce w przyszłości. Naszym klientom oferujemy także niezawodny hosting oraz dedykowane aplikacje internetowe, które ułatwiają obsługę klientów za pośrednictwem Internetu. W ramach realizacji zlecenia wyposażamy także zamówioną witrynę w nasz autorski system zarządzania treścią, który pozwala szybko i sprawnie modyfikować tekst oraz tworzyć galerie zdjęć po jej opublikowaniu w sieci.

Cennik – tworzenie stron internetowych – Świętochłowice

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, stosując rozwiązania maksymalnie dopasowane do celów biznesowych naszych klientów. Wycena zależy zatem od stopnia rozbudowania strony oraz zakresu jej funkcjonalności. Napisz: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55, a przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Świętochłowice

Świętochłowice otrzymały prawa miejskie w 1974 roku. Obecnie są jednym z najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Intensywny rozwój Świętochłowic nastąpił głównie dzięki górnictwu i hutnictwu. W wyniku restrukturyzacji zlikwidowano jednak kopalnie węgla kamiennego. Do dziś funkcjonuje tu dawna Huta Florian, która jest obecnie częścią koncernu ArcelorMittal Poland. Odwiedzając to miasto koniecznie, należy zobaczyć zabytkowy kościół z XIX wieku pw. św. Piotra i Pawła.

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92

mj@atkom.pl

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 729 88 55

biuro@atkom.pl Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.