Szablony Allegro Rybnik i Żory

W naszej ofercie posiadamy także tworzenie i wdrażanie szablonów allegro. Sprawimy, że Twoja aukcja wyróżni się wśród konkurencji nietuzinkową grafiką oraz właściwą organizacją treści. Tworzone przez nas szablony Allegro Rybnik i Żory zwracają uwagę potencjalnych klientów i pozostają w ich świadomości, co wpływa na podjęcie przez nich decyzji zakupowej.

Zawsze skupiamy się na właściwej organizacji treści aukcji. Na podstawie naszego doświadczenia przewidujemy, które informacje są najważniejsze z punktu widzenia potencjalnego klienta, tak aby dostęp do nich był jak najbardziej intuicyjny.

Koszt wykonania szablonu to kwota od 890 zł netto. Dokładną wycenę przedstawiamy po otrzymaniu szczegółów i materiałów do aukcji. Cena szablonu allegro zawiera także jego wdrożenie do systemu allegro oraz dostosowanie strony "O Mnie", tak aby była z nim spójna.

Przykładowy szablon allegro:

szablonallegro

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń: +48 32 729 88 55 lub napisz do nas:

Aktualizacje szablonu allegro

Pamiętaj! Własny szablon allegro możesz w każdej chwili modyfikować, ulepszać i dostosowywać do potrzeb swoich klientów. Chodzi zarówno o treść jak i układ szablonu. Aktualizacje szablonów allegro realizujemy w dwóch wariantach:

  • godzinowo – każda aktualizacja wyceniana jest indywidualnie przed realizacją (minimalny koszt aktualizacji wynosi: 40 zł netto)
  • ryczałtowo – określamy zakres aktualizacji oraz stałą opłatę miesięczną