Strony WWW Rybnik i Żory

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron www w Rybniku i Żorach w dwóch wariantach:

PRAKTYCZNY od 1490 PLN

 • + koszt wprowadzenia treści
 • Indywidualny projekt graficzny
 • W oparciu o gotowy układ treści
 • Domena, hosting i poczta (1 rok)
  GRATIS
 • Z systemem CMS od 1990 PLN
 • Responsive Web Design
  (w cenie)

Zobacz szczegóły

INDYWIDUALNY od 2990 PLN

 • + koszt wprowadzenia treści
 • Indywidualny projekt graficzny
 • Indywidualne rozwiązania
 • Domena, hosting i poczta (1 rok)
  GRATIS
 • Z systemem CMS od 3990 PLN
 • Responsive Web Design
  (w cenie)

Zobacz szczegóły

Powyższe ceny są cenami netto.

 

Pakiet PRAKTYCZNY


Strony www z indywidualnym projektem graficznym, oparte o jeden z układów.

W tym wariancie wybierasz jeden z czterech gotowych układów treści. Wybrany układ dostosowany zostaje do Twoich preferencji i identyfikacji wizualnej firmy. Mamy tu na myśli kolorystykę strony, przyciski i inne elementy nadające stronie charakteru.

Kliknij i zobacz!

Strony internetowe w tej opcji wyposażone są bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze system CMS. Jest to system pozwalający użytkownikowi dodawać i edytować treści na stronie www bez znajomości zagadnień związanych z programowaniem. Ponadto w cenie wprowadzimy dla Ciebie również materiały startowe i umieścimy stronę na serwerze, skonfigurujemy domenę oraz utworzymy konta pocztowe.


Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę


Pakiet INDYWIDUALNY


Strony www oparte o indywidualne rozwiązania.

Indywidualne projekty realizowane są pod szyldem: Euforia - Digital Creative Agency. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie - www.euforia.sc
 

Euforia


Etapy powstawania indywidualnej strony www:


W pierwszym etapie skupiamy się na ustaleniu celów jakie chcemy osiągnąć. Rozpoznajemy potrzeby klienta i przygotowujemy koncepcję strony internetowej.  Przeprowadzamy analizę oferty, konkurencji oraz branży, w której działa przedsiębiorstwo. Ponadto wspólnie z klientem ustalamy funkcję jaką ma pełnić strona www oraz grupę odbiorców, do których ma ona trafić. Podczas tego etapu poznajemy również Państwa preferencje i gusta oraz wybieramy najlepszą domenę dla Waszej strony internetowej. Etap ten kończymy stworzeniem makiety serwisu, która przedstawiana jest klientowi.

W drugim etapie tworzymy projekt graficzny strony www na podstawie zaakceptowanej przez klienta makiety. Podczas tworzenia szaty graficznej bierzemy pod uwagę preferencje oraz gusta naszych klientów. Ponadto wykorzystujemy własne rozwiązania, dzięki którym kluczowe elementy strony zwracają uwagę odbiorcy serwisu.

Po zaakceptowaniu przez klienta projektu graficznego przechodzimy do kodowania strony internetowej. Podczas tego etapu nasz programista dba o to, aby strona była poprawnie interpretowana przez wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe. Kod strony powstaje zgodnie z standardami SEO dzięki czemu strona www nadaje się do pozycjonowania bez konieczności optymalizacji. Etap ten kończymy przedstawieniem klientowi wersji testowej strony internetowej.

Na tym etapie integrujemy system zarządzania treścią z wcześniej stworzoną strukturą serwisu oraz testujemy wdrożone moduły. Po ukończeniu tego etapu serwis teoretycznie jest już gotowy i przygotowany do wprowadzenia zawartości.

Wprowadzamy na stronę internetową teksty, zdjęcia oraz dane kontaktowe dostarczone nam przez klienta. Dbamy o to, aby wprowadzana przez nas treść była starannie sformatowana. Odpowiednio dobrany układ oraz czytelność treści wymaga sporego doświadczenia i zaangażowania wprowadzającego. Jeśli jest taka potrzeba, tworzymy nowe treści na potrzeby strony www zgodnie z wytycznymi. Po tym zabiegu witryna jest już gotowa do wdrożenia i udostępnienia w internecie.

Gotową stronę internetową wdrażamy i umieszczamy na wirtualnym serwerze (hosting) tak aby była dostępna dla wszystkich internautów w sieci. Jeżeli korzystasz z usług hostingowych innej firmy umieścimy serwis www na wskazanym przez Ciebie serwerze. Zawsze możesz skorzystać z oferowanego przez nas profesjonalnego hostingu i przenieść do nas usługę. Ponadto konfigurujemy Twoją domenę internetową oraz tworzymy konta pocztowe potrzebne do obsługi poczty e-mail. Na życzenie udostępniamy panel do zarządzania hostingiem Direct Admin.


Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę


 

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń: +48 32 729 88 55 lub napisz do nas:

Jaki wariant wybrać?


 • Pakiet PRAKTYCZNY

  Dla osób ceniących sobie sprawdzone, praktyczne i skuteczne rozwiązania w internecie.

 • Pakiet INDYWIDUALNY

  Dla osób ceniących sobie indywidualny styl oraz nieszablonowe podejście w działaniach marketingowych online.

Aktualizacje stron www

Pamiętaj! Własną stronę internetową możesz w każdej chwili modyfikować, ulepszać i dostosowywać do potrzeb swoich klientów. Chodzi zarówno o treść jak i układ strony. Aktualizacje stron realizujemy w dwóch wariantach:

 • godzinowo – każda aktualizacja wyceniana jest indywidualnie przed realizacją (minimalny koszt aktualizacji wynosi: 50 zł netto)
 • ryczałtowo – określamy zakres aktualizacji oraz stałą opłatę miesięczną