Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Tworzenie Stron www Rybnik i Żory

Pokaż się z najlepszej strony!
Zrób dobre pierwsze wrażenie!

Zobacz jak realizujemy STRONY WWW

Poniżej przedstawimay proces tworzenia strony internetowej z podziałem na etapy realizacji:

Etapy realizacji:

1. Wywiad z klientem

Weryfikujemy możliwość zastosowania gotowego układu treści lub rozwiązań indywidualnych.

2. Indywidualny projekt graficzny

Projektujemy szatę graficzną strony, dopasowaną do Twoich preferencji i identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

3. Instalacja systemu zarządzania treścią

Wdrażamy prosty i intuicyjny system CMS, który pozwoli Ci łatwo zarządzać treścią strony, bez umiejętności programowania i znajomości języka HTML.

4. Wprowadzenie treści

Wprowadzamy na stronę www treści startowe (strona główna i kontakt) na podstawie dostarczonych materiałów. Możesz również nam zlecić wprowadzenie jak i przygotowanie (copywriting) wszystkich treści.

5. Uruchomienie strony WWW

Po dostosowaniu strony do Twoich potrzeb i preferencji oraz wprowadzeniu treści, umieszczamy ją na serwerze, konfigurujemy domenę i tworzymy konta pocztowe, a Ty możesz zacząć z niej korzystać.

Jak zbudowana będzie Twoja strona www?

Standardowy układ treści na stronie

Strona internetowa, którą tworzymy w oparciu o gotowy układ treści, dostosowana zostaje do Twoich preferencji oraz identyfikacji wizualnej firmy. Mamy tu na myśli kolorystykę strony, przyciski i inne elementy nadające stronie indywidualnego charakteru.

Zobacz realizacje w oparciu o układ

Szukasz
indywidualnych
rozwiązań?

Chcesz rozbudować standardowy układ treści bądź stworzyć coś zupełnie nowego?

Szczegóły

Otrzymaj darmową wycenę!

Powiedz nam czego potrzebujesz, zadzwoń: + 48 32 307 44 77 lub odpowiedz na kilka pytań w formularzu, a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Wygodne zarządzanie stroną internetową


Intuicyjnie i bezpiecznie
wprowadzisz oraz edytujesz treści na stronie WWW!

Stworzony przez nas system zarządzania treścią (system CMS) zapewnia większe bezpieczeństwo niż powszechnie stosowane na rynku gotowe rozwiązania, gwarantując jednocześnie prostą i intuicyjną obsługę strony www.

Zalety naszego
systemu CMS:

Przemawia za nami doświadczenie:
ponad 16 lat doświadczenia

Już od ponad 16 lat tworzymy i projektujemy strony internetowe. Przetestowaliśmy wiele rozwiązań, aby wybrać najlepsze. Stale śledzimy nowości, aby nasze strony były perfekcyjne technicznie i atrakcyjne graficznie.

Setki realizacji

Na swoim koncie mamy już kilkaset realizacji stron internetowych i tym samym setki zadowolonych klientów. Większość wraca do nas, zamawiając kolejne produkty, z czego bardzo się cieszymy.

Pamiętaj!

Własną stronę internetową możesz w każdej chwili modyfikować, ulepszać i dostosowywać do potrzeb swoich klientów. Chodzi zarówno o treść jak i układ strony.

Aktualizacje stron www realizujemy w dwóch wariantach:

  • Godzinowo - każda aktualizacja wyceniana jest indywidualnie przed realizacją (minimalny koszt aktualizacji wynosi: 90 zł (netto),
  • Ryczałtowo - określamy zakres aktualizacji oraz stałą opłatę miesięczną.

Otrzymaj darmową wycenę!

Powiedz nam czego potrzebujesz, zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub odpowiedz na kilka pytań w formularzu, a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Co wyróżnia nasze serwisy www?

HTML 5/CSS3/ jQuery

Do realizacji stron www wykorzystujemy najnowsze i najlepsze rozwiązania. Dzięki temu nasze serwisy zawsze działają prawidłowo.

Projektowanie RWD

Twoja strona internetowa czytelna będzie zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie jak i wszelkich urządzeniach mobilnych.

Szyfrowanie SSL

U nas szyfrowanie SSL to standard. Stosujemy je dla zapewnienia bezpieczeństwa połączeń internetowych, z których korzystają nasze strony www.

Autorski system CMS

Stworzony i zaprojektowany przez nas system zarządzania treścią zapewnia bezpieczeństwo oraz gwarantuje prostą i intuicyjną obsługę serwisu.

Wypełnij
formularz

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną wykorzystane wyłącznie w celu obsługi zapytania na potrzeby kontaktów mailowych i telefonicznych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności..


FAQ dotyczące realizacji stron internetowych

Jak długo potrwa stworzenie strony internetowej?

To jak długo będą trwały prace nad daną stroną, zależy przede wszystkim od stopnia jej złożoności. Im witryna ma być bardziej rozbudowana, tym więcej czasu potrzeba na jej realizację. Abyśmy mogli określić w przybliżeniu czas potrzebny na wykonanie Twojej strony, prosimy o kontakt telefoniczny 32 729 88 55 lub e-mailowy biuro@atkom.pl. Nasi pracownicy wstępnie przeanalizują Twoją koncepcję i na tej podstawie podadzą orientacyjny czas potrzebny na jej przygotowanie.

Czym dokładnie jest projekt graficzny strony?

W ramach projektu graficznego stworzymy dla Ciebie szatę graficzną strony, dobierzemy odpowiednią kolorystykę, opracujemy wygląd systemu nawigacyjnego oraz typografię. Po Twojej akceptacji wdrożymy projekt za pomocą kodowania HTML. Wszystkie wykonywane przez nas projekty są zgodne z zasadami optymalizacji i uwzględniają standardy W3C.

Czy istnieje możliwość wykonania próbnego projektu graficznego?

Każdy przygotowywany przez nas projekt jest dopasowywany do potrzeb danej firmy. Zanim rozpoczniemy nad nim pracę, gromadzimy informacje o oczekiwaniach klienta, jego potrzebach, analizujemy jego konkurencję, prosimy o przekazanie materiałów, jakie mają znaleźć się na projektowanej stronie. Wymaga to poświęcenia czasu zarówno z Twojej, jak i naszej strony, dlatego prace nad projektem danej strony rozpoczynamy dopiero po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i podpisaniu stosownej umowy. Nie ma zatem możliwości przygotowania projektu próbnego.

Ile wersji projektu graficznego otrzymam?

Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji dotyczących funkcjonalności strony, jej układu oraz określeniu oczekiwań klienta, przygotowujemy jedną wersję projektu graficznego. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia prosimy o przesłanie materiałów, które mają być umieszczone na stronie oraz kilku przykładowych stron, które trafiają w Twój gust. Na tej podstawie przygotowujemy jedną wersję projektu, która w ramach ustalonej ceny jest następnie, w razie potrzeby, modyfikowana zgodnie z przekazanymi przez Ciebie sugestiami.

Czy możliwe jest wdrożenie własnego projektu graficznego?

Możemy wdrożyć projekt graficzny przesłany przez klienta. Koszt tego typu realizacji możemy określić po jego przesłaniu.

Czy będę mógł samodzielnie zarządzać treścią na mojej stronie internetowej?

Oferujemy dwa rodzaje stron w zależności od potrzeb danego klienta. Jeśli strona ma być jedynie wizytówką firmy w sieci, a zmiany na niej będą wprowadzane sporadycznie, wówczas proponujemy wersję „statyczną”, na której w razie potrzeby wprowadzimy zmiany na Twoje zlecenie. Jeśli jednak Twoja strona ma być na bieżąco aktualizowana, np. poprzez dodawanie nowych artykułów w ramach branżowego bloga, wówczas lepszym rozwiązaniem będzie wyposażenie witryny w opracowany przez nas, łatwy w obsłudze system CMS. Dzięki niemu będziesz mógł samodzielnie modyfikować treści na swojej stronie.

Czy mogę zlecić wykonanie rozbudowanego portalu internetowego?

Tak, dla naszych klientów wykonujemy rozbudowane systemy informatyczne oraz dedykowane aplikacje internetowe. Skontaktuj się z nami i przekaż nam szczegółowe informacje na temat swojej wizji i celu działania planowanego portalu, a my stworzymy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Czy możliwe jest „przebudowanie” strony, którą już posiadam?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy wcześniej zapoznać się ze stroną, która ma być przebudowana. Nie we wszystkich przypadkach jest to bowiem możliwe lub opłacalne. Niekiedy zbudowanie strony od nowa jest znacznie tańsze i daje lepsze efekty.

Czy strona musi być zainstalowana na Waszych serwerach, czy można ją zainstalować na serwerach innego usługodawcy?

To Ty decydujesz, gdzie zainstalowana zostanie Twoja strona. Możesz skorzystać z naszych usług hostingowych lub wybrać innego usługodawcę.

Czy mogę zamówić sklep internetowy?

Tak, nasza firma zajmuje wdrażaniem sklepów internetowych, w oparciu o współpracę z renomowaną platformą shoper.pl. W ten sposób możemy, przygotować dla Ciebie sklep, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i specyfiki działalności. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami e-mailowo: biuro@atkom.pl lub telefonicznie 32 729 88 55.

Co decyduje o wysokiej pozycji strony w wynikach wyszukiwania w Google?

O tym, jaką pozycję w wynikach wyszukiwania osiągnie dana strona internetowa, decyduje przede wszystkim jej zawartość oraz kod. Przygotowując strony dla naszych klientów, tworzymy zoptymalizowany kod oraz zwracamy uwagę na to, aby były wypełnione wartościową treścią. Dobre efekty przynosi bowiem budowanie bazy wiedzy na tematy związane z daną branżą, czy specyfiką prowadzonej działalności.

Czym jest optymalizacja SEO strony i jak długo trwa?

Optymalizacja SEO jest długotrwałym i skomplikowanym procesem. Trudno zatem precyzyjnie określić czas, kiedy będą widoczne efekty podjętych działań. Prace z tym związane obejmują przede wszystkim przygotowanie kodu i struktury strony tak, aby była przyjazna dla wyszukiwarki, poprzez m.in. zastosowanie odpowiednich linków wewnętrznych czy zbudowaniu bazy fachowych artykułów.

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.