Strony WWW - Pakiet indywidualny

Pakiet INDYWIDUALNY

Kliknij! i zobacz nasze realizacje stron WWW

To co robisz wymaga nieszablonowych rozwiązań? Stworzymy je dla Ciebie!

Etapy realizacji:

1. Koncepcja

Pracę nad stroną dla Ciebie zaczniemy od ustalenia, celów jakie chcesz za jej pomocą osiągnąć. Następnie przeprowadzimy analizę Twojej konkurencji i rynku, na którym działasz, aby jak najlepiej poznać potrzeby i preferencję Twoich klientów. Pomożemy Ci także w wyborze najlepszej domeny i stworzymy makietę serwisu, abyś mógł sprawdzić, czy wszystko działa tak, jak oczekujesz.

2. Projekt graficzny

Po zaakceptowaniu makiety funkcjonalności strony, stworzymy szatę graficzną. Podczas przygotowywania projektu uwzględnimy Twoje upodobania i wskazówki, a także zastosujemy własne sprawdzone rozwiązania, które pomogą zwrócić uwagę internautów na kluczowe elementy strony.

3. Tworzenie strony internetowej

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przechodzimy do kodowania strony internetowej. Podczas tego etapu nasz programista dba o to, aby strona była poprawnie interpretowana przez wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe. Kod strony powstaje zgodnie ze standardami SEO, dzięki czemu strona www nadaje się do pozycjonowania bez konieczności optymalizacji. Po zakończeniu tego etapu będziesz mógł przetestować swoją stronę.

4. Instalacja systemu zarządzania treścią

Na tym etapie integrujemy system zarządzania treścią z wcześniej stworzoną strukturą serwisu oraz testujemy wdrożone moduły. Po ukończeniu tego etapu strona jest już przygotowana do wprowadzenia treści.

5. Wprowadzenie treści

W tym momencie możemy już dodać na stronę teksty, zdjęcia oraz dane kontaktowe, które nam dostarczysz. Zadbamy przy tym o to, aby wprowadzana treść była starannie sformatowana. Odpowiednio dobrany układ poprawia bowiem czytelność strony. Jeśli jest taka potrzeba, możemy również stworzyć e treści na potrzeby strony www, zgodnie z przekazanymi wytycznymi. Po tym zabiegu witryna jest już gotowa do wdrożenia i udostępnienia w Internecie.

6. Wdrożenie i hosting

Gotową stronę internetową wdrażamy i umieszczamy na wirtualnym serwerze tak, aby była dostępna dla wszystkich internautów w sieci. Jeżeli korzystasz już z usług hostingowych innej firmy, umieścimy serwis www na wskazanym przez Ciebie serwerze. Pamiętaj jedna, że zawsze możesz skorzystać z oferowanego przez nas profesjonalnego hostingu i przenieść do nas usługę. Na tym etapie skonfigurujemy Twoją domenę oraz stworzymy konta pocztowe potrzebne do obsługi poczty e-mail. Na życzenie udostępnimy Ci także panel do zarządzania hostingiem Direct Admin.


Otrzymaj darmową wycenę!

Powiedz nam czego potrzebujesz, odpowiadając na kilka pytań w formularzu, a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Zadzwoń: +48 32 729 88 55 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Krzysztof Liszka

+48 795 695 935

kl@atkom.pl

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 729 88 55

biuro@atkom.pl Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.