Tworzenie stron www Wisła

Pokaż się
z najlepszej strony!

Wybierz pakiet dla Ciebie!

Tworzenie stron internetowych Wisła

Dobra strona internetowa powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także doskonała pod względem technicznym. Dlatego jej stworzenie najlepiej powierzyć profesjonalistom. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług. Potwierdzeniem wiedzy i doświadczenia, jakie zdobyliśmy przez lata naszej działalności, są setki realizacji i zadowolonych klientów. Pracę nad każdą stroną rozpoczynamy od opracowania jej koncepcji. W tym celu dokładnie analizujemy cele biznesowe danej firmy, specyfikę branży, w której działa oraz preferencje klientów, którzy należą do jej grupy docelowej. Na tej podstawie projektujemy układ treści i funkcjonalność strony. W razie potrzeby, dla naszych klientów stworzymy dedykowane aplikacje internetowe, przyspieszające i ułatwiające proces obsługi klienta online za pośrednictwem strony. Kolejnym etapem prac jest przygotowanie projektu graficznego. Dokładamy przy tym zawsze wszelkich starań, aby powstająca witryna wyróżniała się na tle konkurencji lekkością i nowoczesnością. Pragniemy podkreślić także, że do kodowania tworzonych stron wykorzystujemy najnowsze technologie programistyczne, dzięki czemu są one przyjazne dla przeglądarek. Optymalizacja pod kątem SEO i responsywność poprawiają skuteczność przyszłych działań marketingowych. Wszystkie strony, które uruchamiamy dla naszych klientów, wyposażone są w intuicyjny i szybki w obsłudze system zarządzania treścią CMS, który jest naszym autorskim rozwiązaniem. Nasza oferta obejmuje także niezawodny hosting.

Cennik stron internetowych Wisła

Napisz: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55 i opowiedz nam o tym, czego dokładnie potrzebujesz, a my przedstawimy Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Wisła

Wisła, której początki sięgają przełomu XIV I XV wieku jest dziś znanym ośrodkiem wypoczynkowym, turystycznym i sportowym. Intensywny rozwój Wisły nastąpił w okresie międzywojennym, kiedy miasto nabrało cech uzdrowiska. Czas spędzało tu wówczas wiele znanych osób. Wisła jest jedynym z ważniejszych ośrodków luterańskich w Polsce i jedynym miastem, w którym przeważają wierni tego wyznania.

Obsługa klienta

Krzysztof Liszka

+48 795 695 935

kl@atkom.pl

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 729 88 55

biuro@atkom.pl Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.