Tworzenie stron www Racibórz

Pokaż się
z najlepszej strony!

Wybierz pakiet dla Ciebie!

Tworzenie stron internetowych Racibórz

Powierz budowę swojej strony internetowej profesjonalistom! Nasz zespół ma na swoim koncie setki udanych realizacji i zadowolonych klientów. Prace nad każdą stroną rozpoczynamy od opracowania jej koncepcji. Projektujemy funkcjonalności i układ treści strony na podstawie przeprowadzanych wcześniej analiz konkurencji, grupy docelowej, do której skierowana jest oferta danej firmy oraz celów biznesowych, jakie mają zostać osiągnięte za jej pomocą. Następnie przygotowujemy lekki i nowoczesny projekt graficzny, nawiązujący do specyfiki branży, który będzie pozytywnie wyróżniał Twoją firmę na tle konkurencji. Do kodowania, wykorzystujemy najnowsze technologie, dlatego wszystkie realizowane przez nas strony internetowe są przyjazne dla przeglądarek. Optymalizacja pod kątem SEO oraz responsywność mają duże znaczenie dla powodzenia późniejszych działań marketingowych. Dodatkową korzyścią dla klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług, jest wyposażenie strony w nasz autorski, nowoczesny system zarządzania treścią CMS, który pozwala samodzielnie, łatwo i szybko modyfikować teksty i dodawać zdjęcia w witrynie już po jej uruchomieniu. Możemy Ci zaoferować także przygotowanie dedykowanej aplikacji internetowej oraz niezawodny hosting.

Tworzenie stron internetowych w Raciborzu – cennik

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, zarówno pod kątem opracowania funkcjonalności strony, jak i jej wyceny. Aby zatem poznać szczegóły naszej oferty, napisz: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55.

Racibórz

Racibórz to jedna z historycznych stolic Górnego Śląska. Rezydowali tu kiedyś książęta polsko-raciborscy. Do najcenniejszych zabytków, jakie warto tu obejrzeć, należy kapica zamkowa pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego, która nazywana jest perłą śląskiego gotyku. Obecnie w mieście żyje ponad 55 tys. mieszkańców. Pomimo braku bogactw naturalnych, w Raciborzu funkcjonuje wiele zakładów przemysłowych z branży chemicznej, maszynowej, energetycznej oraz rolno-spożywczej.

Obsługa klienta

Krzysztof Liszka

+48 795 695 935

kl@atkom.pl

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 729 88 55

biuro@atkom.pl Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.