Sklepy internetowe Rybnik i Żory

Zakupy online w internecie stają się coraz bardziej popularne. Konsumenci cenią sobie wygodę tej formy zakupów, szeroki asortyment oraz łatwy dostęp do produktów. Firmy wychodząc naprzeciw potrzebom swoich konsumentów często decydują się na rozpoczęcie swojej działalności na rynku e-commerce.

Ceny już od 3990 zł netto!

Realne korzyści z e-sprzedaży

Sklep internetowy Żory i Rybnik to obecnie najpopularniejsza forma handlu internetowego, która przynosi przedsiębiorstwom wiele korzyści. Pierwszą z nich jest poszerzenie obszaru działalności firmy i możliwość dotarcia do klientów z całej Polski, a nawet zagranicy, co bezpośrednio wpływa na wielkość sprzedaży. Ponadto sklep internetowy umożliwia robienie zakupów 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Dzięki temu klient może odwiedzić sklep o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Kompletne narzędzie marketingowe

Sklep internetowy Atkom.pl wykorzystuje nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Oddajemy do państwa dyspozycji kompletne narzędzie marketingowe. System sklepowy jest naszym autorskim rozwiązaniem, dopasowanym do realnych potrzeb zamawiającego oraz wolny od zbędnych funkcjonalności. Podstawowe moduły sklepu:

  • dowolne drzewo kategorii oraz baza produktów
  • baza klientów
  • baza zamówień + CRM obsługa zamówień
  • zestawienia sprzedaży

oraz wiele innych (cechy, atrybuty, filtry, promocje) na specjalne życzenie klienta.

Promocja sklepu

Osiągnięcie odpowiedniej sprzedaży wymaga właściwej promocji sklepu internetowego w wyszukiwarkach internetowych, portalach społecznościowych i branżowych, blogach tematycznych, porównywarkach cen itp. Podstawowe działania wiążą się przede wszystkim z uzyskaniem wysokiej pozycji sklepu w wyszukiwarce Google. Wiąże się to jednak ze szczegółową analizą rynku i słów kluczowych związanych z tematyką sklepu. Więcej na ten temat przeczytasz w dziale pozycjonowanie.

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń: +48 32 729 88 55 lub napisz do nas:

Aktualizacje sklepu internetowego

Pamiętaj! Własny sklep internetowy możesz w każdej chwili modyfikować, ulepszać i dostosowywać do potrzeb swoich klientów. Chodzi zarówno o treść jak i układ strony. Aktualizacje sklepów internetowych realizujemy w dwóch wariantach:

  • godzinowo – każda aktualizacja wyceniana jest indywidualnie przed realizacją (minimalny koszt aktualizacji wynosi: 40 zł netto)
  • ryczałtowo – określamy zakres aktualizacji oraz stałą opłatę miesięczną