Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Projektowanie graficzne Rybnik i Żory

Intryguj, zaskakuj, wzbudzaj pożądanie…

Uwiedź klientów dobrą reklamą!

Przemyślany projekt graficzny ma ogromną siłę skłaniania klientów do zakupu. Atrakcyjna reklama sprawi, że zwrócisz na siebie uwagę nabywców, a Twoja oferta zostanie zapamiętana. Warto zatem powierzyć tę ważną kwestie profesjonalistom, którzy zaprojektują dla Ciebie wszelkiego rodzaju nośniki reklamowe i wizerunkowe. Możesz liczyć na naszą pomoc niezależnie od tego, czy potrzebujesz logo, kompleksowej reklamy, czy tylko wizytówki.

Co dokładnie możemy Ci zaoferować?
Grafiki na potrzeby internetu

Stworzymy dla Ciebie każdą grafikę na potrzeby Internetu. Zaprojektujemy banery reklamowe, wszelkiego rodzaju materiały na Facebooka, elektroniczne foldery, broszury i ulotki, a także newslettery, reklamy Google, czy stopki e-mail. Nie powielaj szablonów, zadbaj o swoją rozpoznawalność w sieci. Projekty na potrzeby Internetu kalkulujemy indywidualnie.

Reklama zewnętrzna

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju reklamy zewnętrzne, jak np.: szyldy, billboardy, bannery reklamowe, oklejanie aut oraz okien i inne w zależności od Twoich potrzeb. Jeśli chcesz wiedzieć ile to będzie kosztowało, skontaktuj się z nami, ponieważ każde zlecenie wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę wymiary produktu, materiał z którego ma zostać wykonany oraz projekt graficzny. Dowiedz się więcej »

Poligrafia

Wszelkie zlecenia (ulotki, foldery, wizytówki, teczki...) w tej kategorii kalkulujemy indywidualnie, ponieważ ich koszt zależny jest od ilości zamówionego produktu, techniki wydruku oraz ilości materiałów.

Cennik najpopularniejszych produktów poligraficznych:

Produkt (projekt i przygotowanie do druku):
Koszt:

Wizytówki

od 135 zł

Papier firmowy

od 90 zł

Ulotki

od 270 zł

Plakaty

od 270 zł

Teczki

od 360 zł

Katalogi (szyte, klejone, spiralowane - min. 8 stron)

od 900 zł

Inne

do uzgodnienia

Powyższe ceny są cenami netto.


Aktualizacje projektu graficznego

Pamiętaj! Aktualizacja projektu graficznego wyceniana jest godzinowo, indywidualnie przed realizacją (minimalny koszt aktualizacji wynosi: 90 netto).


Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.