Szybki kontakt:

+48 32 729 88 55

Projektowanie graficzne Rybnik i Żory

Intryguj, zaskakuj, wzbudzaj pożądanie…

Uwiedź klientów dobrą reklamą!

Przemyślany projekt graficzny ma ogromną siłę skłaniania klientów do zakupu. Atrakcyjna reklama sprawi, że zwrócisz na siebie uwagę nabywców, a Twoja oferta zostanie zapamiętana. Warto zatem powierzyć tę ważną kwestie profesjonalistom, którzy zaprojektują dla Ciebie wszelkiego rodzaju nośniki reklamowe i wizerunkowe. Możesz liczyć na naszą pomoc niezależnie od tego, czy potrzebujesz logo, kompleksowej reklamy, czy tylko wizytówki.

Co dokładnie możemy Ci zaoferować?
Poligrafia

Wszelkie zlecenia (ulotki, foldery, wizytówki, teczki...) w tej kategorii kalkulujemy indywidualnie, ponieważ ich koszt zależny jest od ilości zamówionego produktu, techniki wydruku oraz ilości materiałów.

Reklama zewnętrzna

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju reklamy zewnętrzne, jak np.: szyldy, billboardy, bannery reklamowe, oklejanie aut oraz okien i inne w zależności od Twoich potrzeb. Jeśli chcesz wiedzieć ile to będzie kosztowało, skontaktuj się z nami, ponieważ każde zlecenie wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę wymiary produktu, materiał z którego ma zostać wykonany oraz projekt graficzny. Dowiedz się więcej »

Grafiki na potrzeby internetu

Stworzymy dla Ciebie każdą grafikę na potrzeby Internetu. Zaprojektujemy banery reklamowe, wszelkiego rodzaju materiały na Facebooka, elektroniczne foldery, broszury i ulotki, a także newslettery, reklamy Google, czy stopki e-mail. Nie powielaj szablonów, zadbaj o swoją rozpoznawalność w sieci. Projekty na potrzeby Internetu kalkulujemy indywidualnie.

Cennik najpopularniejszych produktów poligraficznych:

Produkt (projekt i przygotowanie do druku):
Koszt:

Wizytówki

od 135 zł

Papier firmowy

od 90 zł

Ulotki

od 270 zł

Plakaty

od 270 zł

Teczki

od 360 zł

Katalogi (szyte, klejone, spiralowane - min. 8 stron)

od 900 zł

Inne

do uzgodnienia

Powyższe ceny są cenami netto.


Aktualizacje projektu graficznego

Pamiętaj! Aktualizacja projektu graficznego wyceniana jest godzinowo, indywidualnie przed realizacją (minimalny koszt aktualizacji wynosi: 90 netto).


Zadzwoń: +48 32 729 88 55 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@atkom.pl

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 729 88 55 biuro@atkom.pl Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.