Pozycjonowanie Rybnik i Żory

Istnieją dwie metody, dzięki którym strona internetowa może znaleźć się na samej górze listy wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej Google. Jedną z metod jest pozycjonowanie naturalne, drugą natomiast kampanie w platformie Google AdWords.

Pozycjonowanie stron www jest jedną z najbardziej skutecznych i tanich form reklamy w internecie. Ceny zaczynają się już od 30zł/msc za frazę w top10 wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie Rybnik i Żory to proces, którego efektem są wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarki internetowej Google dla określonych słów kluczowych. Prowadzi to do zwiększenia liczby odwiedzin strony przez użytkowników zainteresowanych jej treścią. Dobrze wypozycjonowane serwisy www są świetnym narzędziem marketingowym służącym do pozyskiwania nowych klientów i zwiększania świadomości marki.

Skuteczne pozycjonowanie, którego efektem są wysokie pozycje w wyszukiwarce Google wymaga:

  • odpowiedniego doboru słów kluczowych
  • optymalizacji strony www
  • budowania popularności strony w Internecie 

Dobór słów kluczowych

Oferujemy bezpłatną analizę i dobór słów kluczowych dla firm zainteresowanych naszą ofertą. Na podstawie sugestii naszych klientów oraz zawartości ich strony przygotowujemy listę fraz związanych z przedmiotem działalności firmy, które wyszukiwane są przez internautów.

Optymalizacja serwisu

Usługa pozycjonowania przewiduje także analizę techniczną strony www, która pozwala nam przygotować zalecenia optymalizacyjne. Są to działania, które sprawią, że strona internetowa stanie się przyjazna dla przeglądarek.

Budowanie popularności serwisu.

Istotnym etapem procesu pozycjonowania jest zgromadzenie linków prowadzących do strony www. Wybierając Atkom.pl mogą być Państwo pewni, że stosujemy wyłącznie legalne metody akceptowane przez Google. Gwarantuje to naszych klientom, że ich strona nie zostanie usunięta z indeksu wyszukiwarki.

Rozliczenie

Klienci decydujący się na naszą usługę pozycjonowania w Żorach, Rybniku i okolicach płacą wyłącznie za efekty. Koszt pozycjonowania uzależniony jest bowiem od pozycji danego słowa kluczowego w wynikach wyszukiwarki Google. Im wyższa pozycja strony www w wyszukiwarce tym wyższy koszt pozycjonowania. Jeżeli serwis nie wyświetla się na pierwszej stronie wyszukiwarki wówczas opłata nie jest generowana. Każda płatność dotyczy pełnego miesiąca, koszt jednak generowany jest za każdy dzień osobno (koszt za 1 dzień mnożony jest przez ilość dni podczas których fraza znajdowała się na danej pozycji).

Umowa podpisana jest na czas nieokreślony z jedno miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Statystyki w Panelu Klienta

Każdy klient otrzymuje dostęp do panelu seo, który pozwala na bieżące śledzenie pozycji strony dla pozycjonowanych fraz.

Faktury

Faktury wystawiane są z dołu - po zakończeniu każdego miesiąca.

Przykład wyników pozycjonowania naturalnego w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie SEO

 

Dowiedz się więcej i pozyskaj nowych klientów dla swojej firmy!

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń: +48 32 729 88 55 lub napisz do nas: