Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Ustroń

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Ustroń

Jedynym sposobem na zwiększenie sprzedaży swoich produktów lub usług jest dotarcie ze swoją ofertą do klientów faktycznie nią zainteresowanych. Dlatego, dla powodzenia każdego biznesu tak ważne jest, aby grupa docelowa została odpowiednio zdefiniowana. Dzięki temu możemy dopasować do niej swoje działania marketingowe, zwiększając ich skuteczność. W przypadku firm o zasięgu lokalnym, jak np. warsztaty samochodowe, sklepy stacjonarne, kwiaciarnie czy punkty oferujące usługi medyczne, warto ograniczyć zasięg działań marketingowych do konkretnej lokalizacji. Doskonałym sposobem na to, aby skierować swoją ofertę do klientów z danego regionu, którzy rzeczywiście będą skłonni skorzystać z naszych usług, jest pozycjonowanie lokalne. Pozwala ono zwiększyć widoczność danej strony internetowej dla danej lokalizacji. Internauci najczęściej bowiem poszukując produktów lub usług w sieci, wpisują w wyszukiwarkę hasło związane z daną branżą oraz lokalizację, jaka ich interesuje. Skuteczność pozycjonowania lokalnego danej strony internetowej zależy przede wszystkim od jej optymalizacji pod tym katem. Nasz zespół doskonale zna mechanizmy, według jakich Google układa wyniki wyszukiwania, dlatego nasze działania są skuteczne i długotrwałe. Stale dbamy także o swój rozwój i śledzimy wszelkie zmiany wprowadzane przez Google, aby móc na bieżąco na nie reagować.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Ustroń

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Fryzjer Ustroń 100 – 1 tys.
Weterynarz Ustroń 100 – 1 tys.
Okulista Ustroń 100 – 1 tys.
Księgowa Ustroń 10 - 100
Stomatolog Ustroń 10 - 100
Elektryk Ustroń 10 - 100

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Ustroń.

Cennik pozycjonowania lokalnego strony internetowej Ustroń

Aby rozpocząć pozycjonowanie lokalne danej strony internetowej, jak już wspomniano, należy najpierw odpowiednio ją przygotować. W tym celu nasz zespół dokonuje analizy powierzonej strony, a następnie ustala zakres prac związanych z jej optymalizacją pod kątem SEO lokalnego. Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiednich fraz kluczowych. Wysokość nakładów potrzebnych, aby zwiększyć widoczność danej strony dla wybranych fraz w powiązaniu z określoną lokalizacją, zależy od zakresu prac związanych z optymalizacją strony oraz konkurencyjnością wybranych fraz. Napisz do nas: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Ustroń

Pierwsza wzmianka o Ustroniu pochodzi z początku XIV wieku. W latach 60. XX wieku miasto zaczęło się intensywnie rozwijać jako miejscowość turystyczna. Obecnie jest jednym z najważniejszych ośrodków wypoczynkowych Beskidu Śląskiego i jedynym posiadającym status uzdrowiska.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.