Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Świętochłowice

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Świętochłowice

Samo posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach nie przysporzy Ci zbyt wielu klientów, ponieważ aby spełniała swoją funkcję, musi być dobrze widoczna w sieci. Jeśli wciąż zbyt mało osób trafia do Ciebie za jej pośrednictwem, oznacza to że powinieneś zainwestować w jej pozycjonowanie. Jeśli rodzaj biznesu, który prowadzisz, wymaga aby klienci odwiedzali Twoją firmę w celu dokonania zakupu produktów, które oferujesz lub świadczysz usługi u klienta, oznacza to że powinieneś zainwestować w pozycjonowanie lokalne. Specjaliści należący do naszego zespołu dysonują dużą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, czego potwierdzeniem są opinie kilkuset zadowolonych klientów. Na początku naszej współpracy przeanalizujemy Twoją stronę, aby ustalić zakres prac związanych z jej optymalizacją pod kątem pozycjonowania lokalnego. Wymaga ono bowiem kilku dodatkowych czynności w porównaniu do pozycjonowania na frazy ogólne. Następnie dobierzemy dla Ciebie najodpowiedniejsze słowa kluczowe. Do największych zalet pozycjonowania lokalnego, możemy zaliczyć to, że dzięki niemu Twoja oferta trafi dokładnie do klientów należących do Twojej grupy docelowej. Kolejną korzyścią z niego wynikającą jest optymalizacja kosztów SEO. Uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania dla lokalnych zapytań, wiąże się bowiem z niższymi nakładami finansowanymi niż w przypadku, gdy strona musi konkurować z witrynami z całej Polski.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Świętochłowice

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Dentysta Świętochłowice 100 – 1 tys.
Fryzjer Świętochłowice 100 – 1 tys.
Weterynarz Świętochłowice 100 – 1 tys.
Prawnik Świętochłowice 10 - 100
Adwokat Świętochłowice 10 - 100
Ginekolog Świętochłowice 10 - 100

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Świętochłowice.

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne Świętochłowice

Cena pozycjonowania lokalnego uzależniona jest m.in. od zakresu optymalizacji Twojej strony oraz konkurencyjności wybranych fraz. Abyśmy zatem mogli dokonać wyceny, musimy wstępnie przeanalizować daną witrynę. Napisz do nas: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55 w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Świętochłowice

Legenda o powstaniu Skoczowa mówi, że mieszkańcy grodu, pierwotnie leżącego w górze rzeki Bładnicy, z czasem zaczęli osiedlać się w obecnym miejscu. W wyniku tego stary gród upadł. Miasto zatem „przeskoczyło” w nowe miejsce i stąd wzięło swoją nazwę. Dziś liczy ono około 14 tys. mieszkańców. Charakterystyczna dla niego jest różnorodność religijna z dominującym wyzwaniem luterańskim i rzymskokatolickim.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.