Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Pszczyna

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Pszczyna

Nawet najbardziej zaawansowana graficznie strona nie przysporzy Ci klientów i nie podniesie Twojej sprzedaży, jeśli będzie słabo widoczna w sieci. Nie czekaj zatem i zacznij ją promować już dzisiaj! Najlepszym na to sposobem jest jej pozycjonowanie. Jego efekty zależą jednak przede wszystkim od określenia grupy docelowej, do której skierowana jest Twoja oferta. Jeśli świadczysz usługi stacjonarnie np. w obrębie jednego miasta, województwa czy powiatu to oznacza, że zainteresowani nimi będą tylko klienci z najbliższej okolicy. W takim przypadku warto zainwestować w pozycjonowanie lokalne, które przyniesie Ci znacznie lepsze efekty niż pozycjonowanie na frazy ogólne, a w dodatku w większości przypadków będzie także znacznie tańsze. Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy od przeprowadzenia analizy danej strony internetowej oraz specyfiki konkretnego biznesu. Na tej podstawie wybieramy odpowiednie frazy kluczowe oraz określamy zakres prac związanych z optymizacją danej strony. Dobrze znamy zasady, na podstawie których Google układa listy wyników wyszukiwania, a następnie prezentuje je odbiorcom. Dzięki temu nasze działania są bardzo skuteczne i dają szybkie efekty.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Pszczyna

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Fryzjer Pszczyna 1 tys. - 10 tys.
Ginekolog Pszczyna 100 – 1 tys.
Okulista Pszczyna 100 – 1 tys.
Mechanik Pszczyna 100 – 1 tys.
Dentysta Pszczyna 100 – 1 tys.
Kosmetyczka Pszczyna 100 – 1 tys.

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Pszczyna.

Cennik pozycjonowanie lokalne Pszczyna

Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile musisz zainwestować, aby Twoja strona znalazła się na szczycie wyników wyszukiwania dla wybranych fraz kluczowych w powiązaniu z określoną lokalizacją, napisz do nas: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55.

Pszczyna

Początki Pszczyny, dziś ponad 25 tys. miasta, sięgają XIV wieku. W średniowieczu była ważnym ośrodkiem administracyjnym w regionie i siedzibą kasztelanii. W okresie PRL-u w Pszczynie nie rozbudowano nadmiernie przemysłu, jak to miało miejsce w wielu innych polskich miastach. Dominował tu przemysł maszynowy. W okresie transformacji ustrojowej część zakładów zamknięto lub postawiono w stan upadłości.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.