Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Piekary Śląskie

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Piekary Śląskie

Pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy nie tylko dużą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, ale na swoim koncie mamy także setki zadowolonych klientów. Wiele branż wymusza na firmach działanie w lokalnej skali. Jest tak np. w przypadku usług fryzjerskich czy medycznych, w przypadku których klient jest skłonny pokonać tylko niewielką odległość do miejsca działalności danej firmy, aby skorzystać z jej usług. Podobnie jest w przypadku usług świadczonych u klienta, np. wykonywania prac remontowo-budowlanych. Najlepsze efekty w takich przypadkach daje pozycjonowanie lokalne. Polega ono na zwiększaniu widoczności strony na określone frazy kluczowe w powiązaniu z daną lokalizacją. Dzięki temu oferta firmy trafia precyzyjnie do grupy docelowej, do której jest skierowana. Znacznie niższa konkurencja niż w przypadku pozycjonowania na frazy ogólne sprawia, że strona łatwej może osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania dla zapytań lokalnych. Tym samym zwiększy swoją widoczność dla grupy osób, zainteresowanych w danym momencie oferowanymi usługami lub produktami. Dodatkową korzyścią wynikającą z pozycjonowania lokalnego jest zazwyczaj niższy koszt niż w przypadku pozycjonowania na frazy ogóle.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Piekary Śląskie

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Stomatolog Piekary Śląskie 100 – 1 tys.
Hydraulik Piekary Śląskie 10 - 100
Sprzedawca Piekary Śląskie 10 - 100
Kierowca Piekary Śląskie 10 - 100
Elektryk Piekary Śląskie 10 - 100
Kosmetyczka Piekary Śląskie 10 - 100

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Piekary Śląskie.

Cennik pozycjonowania lokalnego Piekary Śląskie

Napisz do nas: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55, a przedstawimy Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Aby przedstawić wycenę pozycjonowania lokalnego dla danej strony internetowej, musimy bowiem dokonać wcześniej jej wstępnej analizy.

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie powstały w połowie XIII wieku. Od XVII wieku stały się natomiast jednym z najważniejszych w regionie ośrodków kultu maryjnego. Znajduje się tu bowiem sanktuarium z cudownym obrazem Matki Boskiej Piekarskiej. Miasto ma bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze kopalnie uruchomiono tu już w XVIII wieku. Przez wiele lat wydobywano tu galman, cynk i ołów oraz węgiel kamienny. Obecnie na terenie Piekar Śląskich wydobywany jest jedynie węgiel kamienny.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.