Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Mikołów

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Mikołów

Pozycjonowanie lokalne to najlepsze rozwiązanie dla firm, które obsługują swoich klientów u siebie na miejscu lub świadczą usługi u klienta. Dzięki SEO lokalnemu przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych, w porównaniu do pozycjonowania na frazy ogólne, mogą dotrzeć ze swoją ofertą dokładnie do wybranej grupy docelowej. Pozycjonowanie lokalne polega bowiem na zwiększaniu widoczności strony w sieci na określone frazy kluczowe w powiązaniu z wybraną lokalizacją. Aby działania prowadzone w tym kierunku, były skuteczne, niezbędna jest znajomość zasad, według jakich Google układa, a następnie prezentuje wyniki wyszukiwania dla zapytań lokalnych. Specjaliści tworzący nasz zespół nie tylko dysponują odpowiednią wiedzą w tym zakresie, ale także doświadczeniem. Dzięki temu nasze działania są bardzo skuteczne. Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy zawsze od przeprowadzenia analizy danej strony internetowej. Na jej podstawie określamy zakres prac związanych z optymalizacją strony pod kątem SEO lokalnego. Następnie dobieramy odpowiednie frazy kluczowe, na które widoczność Twojej strony będzie zwiększana. Największą korzyścią wynikającą z pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja kosztów ponoszonych na marketing. Osiągnięcie wysokiej pozycji na liście wyników wyszukiwania dla zapytań lokalnych wymaga bowiem zazwyczaj mniejszych nakładów finansowych, a przynosi znacznie lepsze efekty w wielu branżach.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Mikołów

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Okulista Mikołów 100 – 1 tys.
Weterynarz Mikołów 100 – 1 tys.
Optyk Mikołów 100 – 1 tys.
Kosmetyczka Mikołów 100 – 1 tys.
Mechanik Mikołów 100 – 1 tys.
Dentysta Mikołów 100 – 1 tys.

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Mikołów.

Cennik – pozycjonowanie lokalne – Mikołów

Pozycjonowanie lokalne każdej strony internetowej wymaga indywidualnego podejścia, dlatego także jego wycena musi być indywidualna. Dwa czynniki, które mają największy wpływ na cenę to, zakres optymalizacji strony oraz konkurencyjność wybranych fraz kluczowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, napisz do nas: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55.

Mikołów

Historia Mikołowa sięga XIII wieku. Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od imienia Mikołaj. Do XX wieku miało ono charakter handlowy, później jego profil zmienił się na bardziej przemysłowy. W Mikołowie jest wiele godnych uwagi zabytków.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.