Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Knurów

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Knurów

Większość osób poszukujących w Internecie firm świadczących usługi, których w danym momencie potrzebuje, bierze pod uwagę wyłącznie strony znajdujące się, na samej górze otrzymanej listy wyników. Dlatego, aby Twoja firma mogła odnieść sukces, musi zajmować na niej wysoką pozycję. Osiągniecie tego celu, jest możliwe za pomocą pozycjonowania, czyli zwiększania widoczności strony na określone frazy kluczowe. W przypadku firm świadczących usługi stacjonarnie, znacznie lepsze efekty przynosi pozycjonowanie lokalne, które polega na zwiększaniu widoczności danej strony w sieci na wybrane frazy kluczowe w powiązaniu z nazwą miasta, na terenie którego świadczone są usługi. Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy od analizy danej strony internetowej, specyfiki biznesu, jaki prowadzą oraz konkurencji. Na tej podstawie dobieramy frazy kluczowe oraz określamy zakres prac związanych z optymalizacją strony pod kątem SEO lokalnego. Wymaga ono bowiem przeprowadzenia kilku dodatkowych działań w porównaniu do pozycjonowania na frazy ogólne. Największą korzyścią, jaką daje pozycjonowanie lokalne, jest precyzyjne dotarcie ze swoją ofertą do grupy docelowej. Jego zaletą jest także racjonalizacja kosztów marketingowych. Oznacza to, że możesz osiągnąć najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania dla zapytań lokalnych przy znacznie niższych nakładach finansowych.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Knurów

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Weterynarz Knurów 100 – 1 tys.
Stomatolog Knurów 100 – 1 tys.
Kosmetyczka Knurów 100 – 1 tys.
Mechanik Knurów 100 – 1 tys.
Fryzjer Knurów 100 – 1 tys.
Elektryk Knurów 10 - 100

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Knurów.

Koszty pozycjonowania lokalnego – Knurów

Jesteś zdecydowany, aby odnieść sukces w sieci? Napisz do nas: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55 – przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Knurów

Dzieje Knurowa sięgają końca XIII wieku. Na przestrzeni wieków miejscowość przechodziła z rąk do rąk. Zasadniczą zmianę w historii Knurowa przyniósł dopiero przełom XIX i XX wieku, kiedy odkryto tu bogate złoża węgla kamiennego i podjęto decyzję o budowie kopalni. Od tego momentu nastąpił gwałtowny rozwój miejscowości, która dopiero w 1951 roku uzyskała prawa miejskie.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.