Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Cieszyn

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Cieszyn

Jeśli Twoja strona nie przynosi Ci tylu klientów, ilu byś chciał, oznacza to, że jest słabo widoczna w sieci. Jedynym sposobem, aby temu zaradzić, jest pozycjonowanie. Nasz zespół złożony ze specjalistów, którzy zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych od wielu lat, przeanalizuje specyfikę Twojej działalności i zasięg działania Twojej firmy. Na tej podstawie dobierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Jeśli działasz lokalnie, idealną opcją pozycjonowania Twojej strony będzie pozycjonowanie lokalne. Dzięki niemu precyzyjnie dotrzesz do klientów należących do Twojej grupy docelowej, co gwarantuje wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania dla lokalnych zapytań. SEO lokalne wymaga także mniejszych nakładów finansowych, niż pozycjonowanie na frazy ogólne, co jest jego dodatkową korzyścią. Rozpoczęcie pozycjonowania lokalnego Twojej strony wymaga nie tylko dobrania odpowiednich fraz kluczowych, ale również optymalizacji Twojej strony pod jego kątem. Nasi specjaliści zajmą się m.in. umieszczeniem adresu firmy w określonych miejscach na stronie, dodaniem Mapy Google do zakładki kontakt, a w razie potrzeby także poprawieniem struktury danych adresowych w kodzie stron. Przeprowadzimy także optymalizację treści i metatagów pod tym kątem.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Cieszyn

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Dentysta Cieszyn 100 - 1 tys.
Adwokat Cieszyn 100 - 1 tys.
Mechanik Cieszyn 100 - 1 tys.
Fryzjer Cieszyn 100 - 1 tys.
Ginekolog Cieszyn 100 - 1 tys.
Tłumacz Cieszyn 10 - 100

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Cieszyn.

Cennik – pozycjonowanie lokalne – Cieszyn

Abyśmy mogli oszacować koszty pozycjonowania lokalnego dla Twojej strony internetowej, musimy najpierw ją przeanalizować. Konieczne jest także wybranie fraz, na które będzie pozycjonowana. Napisz do nas: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55, aby dowiedzieć się więcej.

Cieszyn

Dzieje Cieszyna sięgają IX wieku. Od początku swojego istnienia był on ważnym w regionie ośrodkiem gospodarczym. W 1920 roku Cieszyn został podzielony w wyniku sporu między Polską a Czechosłowacją o jego przynależność. Jego prawobrzeżna część przypadła Polsce, lewobrzeżna określana mianem Czeski Cieszyn natomiast została w granicach ówczesnej Czechosłowacji. Charakterystyczna dla Cieszyna do dzisiaj jest duża różnorodność religijna z przodującym wyznaniem rzymskokatolickim i luterańskim.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.