Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała

W dzisiejszych czasach chyba już nikt nie ma wątpliwości co to tego, że strona internetowa jest obowiązkowym i podstawowym elementem reklamy, każdej firmy. Samo posiadanie strony to jednak za mało, aby zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż. Kluczowe znaczenie ma jej widoczność w sieci, od niej bowiem zależy to, do jak dużej liczby potencjalnych klientów dotrze oferta firmy. Jeśli nie wiele sprzedajesz za pośrednictwem swojej strony, oznacza to, że jej pozycja w wyszukiwarce nie jest najlepsza. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci to zmienić. Dla naszych klientów świadczymy usługi pozycjonowania. Jeśli prowadzisz biznes adresowany do klientów z całej Polski, będziemy pozycjonować Twoją stronę na frazy ogólne, jeśli jednak Twoja oferta skierowana jest do klientów na ściśle określonym obszarze, znacznie lepsze efekty przyniesie Ci pozycjonowanie lokalne. Dzięki niemu dana strona nie musi rywalizować o pozycje w wyszukiwarce z witrynami z całej Polski a jedynie z tymi, których oferta jest adresowana do tej samej grupy docelowej. Oznacza to, że dysponując znacznie mniejszym budżetem, można osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce dla zapytań lokalnych. Jest to znacznie korzystniejsze dla firm, które działają np. w obrębie jednego miasta czy województwa, ponieważ ich oferta trafia dokładnie do ich potencjalnych klientów.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Bielsko-Biała

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Fryzjer Bielsko-Biała 1 tys. - 10 tys.
Adwokat Bielsko-Biała 100 - 1 tys.
Weterynarz Bielsko-Biała 100 - 1 tys.
Ginekolog Bielsko-Biała 100 - 1 tys.
Księgowy Bielsko-Biała 100 - 1 tys.
Kosmetyczka Bielsko-Biała 10 -100

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Bielsko-Biała.

Cennik pozycjonowania lokalnego Bielsko-Biała

Koszt pozycjonowania danej strony zależy przede wszystkim od konkurencyjności wybranych fraz kluczowych oraz zakresu prac optymalizacyjnych. Każde zlecenie wyceniane jest zatem indywidualnie, na podstawie analizy danej witryny. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, napisz: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55.

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała formalnie powstała 1 stycznia 1951 roku. Połączono wówczas dwie sąsiadujące ze sobą wsie – Bielsko i Białą. Miasto od początku było ważnym ośrodkiem gospodarczym w regionie. Od czasów średniowiecza prężnie działał tu bowiem handel, sukiennictwo, ceramika oraz wyrób i sprzedaż alkoholi. W okresie rewolucji przemysłowej obie miejscowości zaczęły intensywnie się rozwijać. Transformacja ustrojowa przyniosła niestety kryzys w wielu branżach. Koniunktura uległa jednak poprawie, dzięki wstąpieniu Polski do UE.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.