Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Pozycjonowanie stron Będzin

Bądź tam, gdzie szukają Cię klienci!

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - aby sprzedawać więcej! Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania według wybranych fraz. Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy, której największą zaletą jest niski koszt w porównaniu do ogromnych efektów. Dzięki niemu trafisz do klienta dokładnie w chwili, kiedy Cię potrzebuje. Dobrze wypozycjonowana strona www to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania marki.

Pozycjonowanie Będzin

Aby zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż swoich produktów lub usług za pośrednictwem strony internetowej, konieczne jest jej pozycjonowanie, aby była dobrze widoczna w sieci. Jest wiele branż, w których znacznie lepsze efekty przynosi pozycjonowanie lokalne niż pozycjonowanie na frazy ogólne. Jeśli zatem oferta biznesu, który prowadzisz, skierowana jest do mieszkańców jednego miasta, powiatu, czy województwa to pozycjonowanie lokalne będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Na początku współpracy nasz zespół przeanalizuje zasięg działania Twojej firmy oraz specyfikę Twojej branży i na tej podstawie dobierze odpowiednie frazy kluczowe. Proces pozycjonowania lokalnego wymaga także optymalizacji strony. Proces ten nieco różni się w tym przypadku od pozycjonowania na frazy ogólne. Wymaga bowiem dodatkowo m.in. umieszczenia adresu firmy w odpowiednich miejscach na stronie, dodania Mapy Google w zakładce kontakt, poprawienia struktury danych oraz optymalizacji treści i metatagów. Największą korzyścią wynikającą z pozycjonowania lokalnego jest to, że za jego pomocą możemy precyzyjnie dotrzeć do swojej grupy docelowej. Szybko przełoży się to nie tylko na wielkość sprzedaży, ale także wymaga mniejszych nakładów finansowych. Twoja strona nie będzie musiała bowiem walczyć o pozycję w wyszukiwarce z witrynami z całego kraju, a tylko z tymi, które działają w tej samej branży, w tym samym regionie.

Zobacz jakich fraz szukają internauci w mieście Będzin

Szukana fraza Średnia ilość wyszukań miesięcznie
Dentysta Będzin 100 - 1 tys.
Mechanik Będzin 100 - 1 tys.
Weterynarz Będzin 100 - 1 tys.
Fryzjer Będzin 100 - 1 tys.
Tłumacz Będzin 10 - 100
Kominiarz Będzin 10 - 100

Napisz do nas i sprawdź, czy Twoje usługi lub produkty są poszukiwane w mieście Będzin.

Cennik – pozycjonowanie lokalne – Będzin

Cena pozycjonowania lokalnego zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest konkurencyjność wybranych fraz. Nie bez znaczenia jest także zakres optymalizacji Twojej strony. Aby poznać szczegóły naszej oferty, napisz: biuro@atkom.pl lub zadzwoń: 32 729 88 55.

Będzin

Historia Będzina liczy ponad 650 lat. Miasto to jest historyczną stolicą Zagłębia Dąbrowskiego i jednym z najstarszych miast województwa śląskiego i Małopolski. Obecnie pełni rolę ośrodka kulturalno-oświatowego i finansowo-gospodarczego w regionie.

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.