Oferta

Podstawą naszej działalności jest projektowanie i tworzenie profesjonalnych serwisów internetowych dla istniejących firm z Rybnika i Żor oraz chcących zaistnieć w internecie.

Zakres naszych usług:

Działamy kompleksowo

Będąc naszym klientem o nic nie musisz się martwić. Wszelkie działania w internecie wykonujemy kompleksowo.

  • Posiadamy własne serwery w profesjonalnej serwerowni w Polsce, co gwarantuje bezpieczeństwo, sprawność działania oraz elastyczne rozwiązania dla każdego.
    Dowiedz się więcej o hostingu »
  • Obsługujemy kilkaset domen internetowych. Pomagamy w wyborze odpowiedniej nazwy, rejestrujemy i dbamy o ciągłość usługi.
    Dowiedz się więcej o domenach internetowych »
  • Wykonujemy różne rodzaje serwisów internetowych, od prostych poprzez zaawansowane rozwiązania. Najczęściej są to serwisy firmowe i korporacyjne oraz sklepy internetowe. Istnieje również możliwość stworzenia serwisu w technologii responsive web design, czyli strona automatycznie dopasowująca się do różnych urządzeń takich jak smartphone, tablet, laptop czy komputer stacjonarny.
    Dowiedz się więcej o stronach www »

Ponadto zakres naszych usług obejmuje:

Wszystko załatwiamy od A do Z!

Skuteczna sprzedaż w internecie

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu prostych oraz zaawansowanych sklepów internetowych przygotowywanych na indywidualne zamówienie. Każdy nowy e-sklep  dopasowujemy do realnych potrzeb zamawiającego, dzięki temu jest bardzo prosty w użytkowaniu oraz wolny od zbędnych funkcjonalności. Wdrożone przez nas sklepy internetowe pozwoliły skutecznie zwiększyć sprzedaż online nawet o kilkadziesiąt procent. Wiemy również jak skutecznie wypromować e-handel w sieci, dzięki temu szybciej osiągniesz zadowalające wyniki sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń: +48 32 729 88 55 lub napisz do nas: