O firmie

Atkom.pl specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu stron www, sklepów internetowych oraz pełną obsługą w zakresie marketingu internetowego, reklamy zewnętrznej i drukowanych materiałów reklamowych. Na rynku funkcjonujemy od 2003 r. Ogromne doświadczenie zdobyte w przeciągu ostatnich 10 lat oraz wykwalifikowana kadra Atkom.pl gwarantuje wysoką jakość usług, szybki czas realizacji oraz profesjonalną obsługę klienta.

Dlaczego my?


Do każdego klienta podchodzimy indywidualne, dzięki temu realizujemy zarówno proste firmowe serwisy www, jak i zaawansowane dedykowane projekty. Powiedz nam co chcesz osiągnąć, a my przedstawimy Ci plan działania, który następnie zrealizujemy.

Dynamika branży, w której działamy sprawia, iż stale śledzimy światowe trendy oferując naszym klientom świeże i nowoczesne rozwiązania zgodne z najnowszymi standardami.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu zapewniamy szeroki wachlarz usług związanych z tworzeniem stron internetowych. Teraz możesz mieć wszystko w jednym miejscu! Począwszy od rejestracji i obsługi domeny internetowej, poprzez usługi hostingowe, realizacje serwisu www, pozycjonowanie, działania promocyjne, kończąc na social mediach i spójnych z całością usługach poligraficznych. Dla nas najważniejsza jest wygoda i zadowolenie klienta.


Silna, solidna marka

Atkom.pl to marka należąca do agencji interaktywnej Euforia. Stworzona została z myślą o kompleksowej obsłudze małych i średnich firm oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą. W głównej mierze nastawiamy się na sprawną realizację celów oraz korzyści płynące z poprawnie przeprowadzonych działań e-marketingowych.