Szybki kontakt:

+48 32 307 44 77

Google AdWords Rybnik i Żory

Trafiaj w dziesiątke!

Jesteś gotowy na większą sprzedaż?

Zastanawiasz się, czy to naprawdę działa? Działa i w dodatku daje natychmiastowe efekty! Po uruchomieniu kampanii od razu jest ona widoczna w wynikach wyszukiwarki Google. AdWords Rybnik i Żory są zatem świetnym narzędziem nie tylko do pozyskiwania nowych klientów, ale także umacniania pozytywnego wizerunku firmy. Największą zaletą tego rodzaju reklamy jest to, że trafia do ściśle określonej grupy docelowej, co generuje wartościowy ruch na stronie i szybko przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Twoją reklamę zobaczą bowiem osoby, które są zdecydowane na zakup danego produktu lub usługi, poszukują tylko odpowiedniego miejsca w sieci, aby zrealizować transakcję.

Przykład:

Budżet na kliknięcia:
Koszt obsługi kampanii:
100 - 299 zł
50% budżetu
300 - 499 zł
40% budżetu
500 - 699 zł
36% budżetu
700 - 999 zł
30% budżetu
1000 - 1999 zł
25% budżetu
2000 - 5000 zł
20% budżetu
od 5001 zł
do uzgodnieniaUwaga BONUS!!!

Wydaj w ciągu miesiąca 150 zł na reklamę w Google AdWords, a otrzymasz od nas dodatkowe 250 zł, które zasili Twój budżet reklamowy. Promocja dostępna dla nowych klientów Google AdWords!

Koszt obsługi kampanii wyrażony jest ceną netto.

Jak to działa, czyli kampania AdWords krok po kroku
1. Projekt kampanii

Po przeprowadzeniu rozeznania rynku, na którym działasz, analizie Twojej konkurencji oraz ustaleniu mocnych stron oferowanego przez Ciebie produktu lub usługi, przygotowujemy strategie działania, która przyniesie najlepsze efekty.

2. Wdrożenie

Po zaakceptowaniu projektu kampanii, wprowadzamy ją w życie, a Ty natychmiast będziesz mógł zobaczyć, jak wygląda Twoja reklama w wyszukiwarce Google.

3. Stały monitoring

Przez cały czas trwania zaplanowanej kampanii, będziemy prowadzić jej stały monitoring. Dzięki temu, w razie potrzeby będziemy mogli dokonać jej optymalizacji, tak aby środki, które postanowiłeś w nią zainwestować, dały jak najlepsze efekty.

4. Rozliczenie

Kampanie AdWords pozwalają łatwo kontrolować wydatki. Każde kliknięcie w promowany link spowoduje uszczuplanie wpłaconego przez Ciebie budżetu, aż do momentu jego całkowitego wyczerpania. Żadnych nieprzewidzianych kosztów dodatkowych!

Zadzwoń: +48 32 307 44 77 lub napisz do nas:
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

Obsługa klienta

Michał Jakubowski

+48 533 72 82 92 mj@euforia.sc

Kontakt

Rynek 26/3
(nad Kasą Stefczyka, obok fontanny)
44-240 Żory

+48 32 307 44 77 biuro@euforia.sc Zapytaj nas ONLINE

Oferta

Obszar działania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.